Hemen Arayın! (0312) 394 0312 - (0532) 732 42 32

KARAT Ankara Makina Sanayi Elektrik Gıda İnş. Nak. İthalat İhracat A.Ş 2014 yılında kurulmuştur.

Yeni bir firmayız ama sektörde 40 yıldır hizmet veren bir firmada çalışmış uzman kadromuzla sizlerle çalışmaya devam etmek için buradayız.

Ve bundan sonra KARAT adı altında  bütün markaların yedek parça taleplerinde yeni adresiniz yeni firmanız olmak istiyoruz.

Ürünlerimiz ile ilgili olarak; Mobil ve Sabit beton santralleri, Mobil ve Sabit Beton pompaları, Transmikserler, Beton Finişerleri, Asfalt Finişerleri, Silobaslar, Kırma Eleme tesisleri, Geri Dönüşüm Üniteleri ve diğer iş makinalarının, üretim montaj, satış ve yedek parça ihtiyaçlarınızı karşılamak ve yardımcı olmak için sizlere de en iyi hizmeti verebilmek için buradayız.

KARAT, her zaman için müşteri memnuniyetini ön plana koyup, müşterileri için çözüm odaklı bir marka olma yönünde ilerlemeyi kendine hedef koymuştur.

Firmamız Katar, Suriye, Irak, Libya, Ürdün, Tunus, Cezayir, Lübnan, Nahçıvan, Tacikistan, Afganistan, Sudan, Yemen, Ekvator Ginesi, Türkmenistan, Azerbaycan, Kazakistan, Özbekistan, Hollanda, Almanya, Romanya, Bulgaristan, Belçika, İngiltere, Arnavutluk, Kosova, Rusya, Ukrayna, Sibirya, Kore, Birleşik Arap Emirlikleri, Dubai, Suudi Arabistan gibi birçok ülkeye ürün ihracat yapmayı hedefleri arasına koymuştur.

İlk etapta sektörün öncü gelen firmalarının yedek parça üretimi ve temini yapan firmamız önümüzdeki yıllarda zamanlarda santral üretiminede başlamayı kendisine hedef koymuştur.